Muzealne Lekcje Anatomii

Szanowni Państwo,

Od września trwają zajęcia w naszym „Teatrze Anatomicznym XXI wieku”.  Odwiedziły nas  grupy m. in: z  Liceum Ogólnokształcącego im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota” oraz z Liceum im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie.

Student V roku Wydziału Lekarskiego,  poprowadził „Lekcję anatomii w teatrze anatomicznym XXI wieku”. Na podstawie mappingu 3D objaśnił  funkcjonowanie organizmu człowieka.  Wirtualna sekcja ukazała kolejne układy i ich najważniejsze elementy.

Młodzież obejrzała interesujący film z historii medycyny,  rozwiązywała zagadki przygotowane przez muzeum, a także zwiedziła muzealne czasowe wystawy.

Informujemy,  że wszystkie terminy zajęć we wrześniu i w październiku są zarezerwowane.