Zestaw modeli anatomicznych – już wkrótce zapraszamy na warsztaty i wykłady edukacyjne!

Uroczyście ogłaszamy realizację kolejnego etapu naszego projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI wieku”. W ramach dotacji ministerialnej zakupiony został zestaw modeli edukacyjnych, który znajdzie szeroki zastosowanie w przybliżaniu wiedzy o budowie ciała ludzkiego. I tak – z naszych nowych nabytków będą mogli korzystać zarówno studenci przygotowujący się do zajęć akademickich, jak i wszyscy odwiedzający nowo powstający muzealny teatr anatomiczny. Fantomy będą wykorzystywane podczas warsztatów i wykładów edukacyjnych, skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, ale także do osób dorosłych. Z wielką niecierpliwością czekamy zatem na otwarcie – jak tylko sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli – naszej nowej przestrzeni edukacyjnej, a wszystkich zainteresowanych studentów zachęcamy do zgłaszania się do Muzeum Historii Medycyny WUM, aby móc skorzystać z naszych nowych nabytków (muzeum@wum.edu.pl).

Modele

MHM
MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM MHM

Modele anatomiczne zakupiono w ramach projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI w.”, dofinansowanego z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.